Ford Connect Kamyoneti Otomobile Çevirme

veysel05

Kullanıcı
Katılım
6 Ocak 2023
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Araç
veysel1972

Ford Connect Kamyonetin otomobile çevrilmesi için ruhsatında olması gereken bilgiler​

Araç Markası: Ford, Araç Tipi: Connect PT2, Motor Gücü: 66 kw vw 81 kw, Azami Yüklü Ağırlık: 2240 Kğ olan araçlar kamyonetten otomobil olmaktadır.

Fabrikadan 4+1 olarak üretilen N1 sınıfı Ford Connect Pt2 tipi kamyonet olan veya araç proje ile 4+1 kamyonet olan araçları, Ford Connect 4+1 panelvan kamyonet aracı kamyonetten otomobile çevirme araç tadilat projesi yapılarak otomobile çevirmek mümkündür.

Bunun için öncelikli olarak yetkili makine mühendisinden 4+1 kişilik kamyonetten 4+1 kişilik otomobile çevirme araç tadilat projesi yapılması gerekmektedir. Ford connect pt2 kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi ile birlikte, tüvtrük araç tadilat muayene randevusu alıp, aracı kamyonet'ten otomobile çevirme araç muayenesi yapılacaktır. Tüvtürk ford connect kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat muayene ücreti 1,149 lira, Kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, kamyoneti otomobile çevirme araç muayene raporu ve araç muayene tespit raporu ile birlikte araç sahibi notere başvuru yaparak ford connect kamyonet araçlarını araç tescil belgesini yenileyerek kamyonet araçlarını 4+1 otomobile çevirmiş olurlar. Ford Connect kamyoneti otomobile çevirme noter araç ruhsat değişim ücretli 717 lira notere ödenecektir. Ford connect kamyoneti otomobile çevirme egzoz muayene ücreti 180 lira olmuştur. Detaylı Bilgi için

 

Ekli dosyalar

  • ford connect.jpg
    ford connect.jpg
    58.6 KB · Görüntüleme: 0