Bilgi Taksi Çıkması Hyundai Accent Kullanan Var mı?

japonarme

Kullanıcı
Araç
aaa111
Ben bir hata yapıp kullandım, aman aman diyeyim. Meğerse araç tam 600.000 km düşürülmüş. Her ne kadar ustalar, "idare eder" deseler de inanmayın. Zamanla yokuş bile çekmeyecek hale geliyor.

Celil

Admin
Araç
Ford Focus MK1
Geçmiş olsun.
Taksi çıkması araç alınır mı, tartışma konusu. Bana göre nerede çalıştığına dair. Örneğin benim yaşadığım yer küçük. Burada taksiler çok fazla yol yapmıyor, yarın bir gün alabilirim. Ancak büyük şehirde çalışmış taksi çıkması araçlar için bir kez daha düşünürüm.

Tevfik

Kullanıcı
Araç
Carraro 052
Hocam taksi çıkması hiçbir araba kullanılmaz benim bildiğim sadece Accent'e özel bir durum değil :)

Bir de işte bu karaktersizlikleri sevmiyorum... kilometre düşürme, öve öve bitirememe durumları falan ciddi anlamda beni geriyor.

Sertan_gakko

Kullanıcı
Araç
Nissan almera
Ben direk taksinin kendini kullandım ve ne yalan söyliyim hiç fena değildi. Lpg li ve 500 bin kmnin üzerinde olmasına rağmen gidişi, yakıtı, yakuşta çekişi falan hiç fena değildi
İşin bi de maddi yönü var. Arabayı piyasasının 20-25 bin tl altına falan alabiliyorsan alınır bence. (İstanbul taksisinden bahsesiyorum bu arada)
Arabayı kim ne amaçla ve ne kadar süre kullanacak gibi sorunsallarda var yalnız