Bilgi Peugeot 207 Model Araçların 2021 Yılı Fiyat Aralığı

japonarme

Kullanıcı
Araç
aaa111
Şu an 70.000 TL ve 115.000 TL aralığında değişiyor. Benim 2011 model 1.4 Hdi Trendy paket bel altı boyalı ve 1 kazalı hali bile 90.000 TL civarında seyrediyor. Kilometresi 130.000. İki buçuk sene önce 45.000 TL'ye almıştım.

Tevfik

Kullanıcı
Araç
Carraro 052
Hocam dürüst olmak gerekirse ben bu araçların (hatta diğer tüm araçlarında) bu kadar edeceğini sanmıyorum. Piyasa ciddi anlamda çok fazla yükseldi. Sarı siteye bakıyorlar, benim aracım daha iyi diyorlar ve herkes üst üste koyuyor.

Eee tabii bir de pandemi dönemi var. İnsanlar toplu taşıma araçlarına vs. binmiyorlardı bunu fırsat bilen galericiler, al-sat işi yapanlar krizi kendilerince fırsata çevirdiler.

Celil

Admin
Araç
Ford Focus MK1
Piyasayı takip etmek artık çok zor. Her şey araç fiyatlarını etkiledi.

Bir - bir buçuk sene önce 50 bin liraya aldığım aracın fiyatları ortalama dediğiniz gibi 90 - 100 bin lira oldu. Almak istediğim aracın fiyatı 100 binlerden 200 binlere fırladı. Nereye gidiyor anlamıyorum, daha da düşme şansı kalmadı gibi..

Sertan_gakko

Kullanıcı
Araç
Nissan almera
Çok uçtu çoook. Nasıl alabiliyor insanlar bu pahalılıkta hakikaten aklım almıyor. Teneke denecek arabalar bile dünya paralara satılıyor. Düşmezde bundan sonra. İnsanların 2.el arabaları bile dolar endeksli sanki.
Bi yandan onlarda haklı, yenisini alacak olan mecbur yüksek fiyata verecek ki alabilsin. Aldı yürüdü, sonumuz hayrolsun