İlk arabam.

Emre KRMN

Kullanıcı
Araç
TOFAŞ
İlk arabam 92 model Tofaş Şahin arkadaşlar :) Ağustos ayında banka kredisiyle beraber 22.000 TL'ye aldım. Çok şükür bütçem buna yetti bunu aldım.

Bi hayırlı olsun alırım :cool:

Tevfik

Kullanıcı
Araç
Carraro 052
Hayırlı uğurlu olsun Emre, güle güle bin Allah kaza bela vermesin. Elbette bütçe neye yeterse onu alması gerek insanın. 2012 yılında vişne çürüğü renginde full orjinal 93 model doğal SL arabamızı 3 bine vermişlerdi. Hâlen çok zoruma gider.

Tofaşa binmem derim ama o araba benim çocukluğumdu. 93 yılında babam sıfır almıştı 25 bin marka :) garajın yapıldığınıda hatırlarım. Güzel zamanlardı ne diyeyim. Senin arabanın fotoğraflarını eklersen bakabiliriz?

japonarme

Kullanıcı
Araç
aaa111
Ben de ilk arabamı 2015 yılında almıştım. 1988 model Doğan L. O zamandaki fiyatı 6.000 TL tabi. Piyasanın normal olduğu zamanlar.

Emre KRMN

Kullanıcı
Araç
TOFAŞ
22.000 TL'ye aldığım araca şuanda 35.000 TL veriyorlar hocam :D

Celil

Admin
Araç
Ford Focus MK1
İlk arabam 92 model Tofaş Şahin arkadaşlar :) Ağustos ayında banka kredisiyle beraber 22.000 TL'ye aldım. Çok şükür bütçem buna yetti bunu aldım.

Bi hayırlı olsun alırım :cool:

Allah kaza bela vermesin. :) Kendi malın her zaman en iyisidir. Kavşaklarda, mahalle aralarında yanlamıyorsan sorun yok demektedir. :)
@Tevfik dönemin en popüler, en iyi araçlarıydı. 25 bin mark iyi para. :)
@japonarme şuan 6 bine bisiklet satılıyor, ağlanacak halimize gülüyoruz.

Tevfik

Kullanıcı
Araç
Carraro 052
Alacağım bisiklet 9.800 lira 10 bin demeye çekiniyorum her yerde, ben alana kadar sanırım 20 bin olur diye düşünüyorum.

Celil

Admin
Araç
Ford Focus MK1
Alacağım bisiklet 9.800 lira 10 bin demeye çekiniyorum her yerde, ben alana kadar sanırım 20 bin olur diye düşünüyorum.
Bisiklet fiyatları az çok takip ettiğim kadarı ile motosiklet fiyatlarıyla yarışıyor. "Kredi çekip faize girmeyeyim, birkaç ay beklerim nakit alıyorum" diyorsun, birkaç ay sonra bisikletin fiyatı ödeyeceğin faizden de fazla oluyor. Garip..

Tevfik

Kullanıcı
Araç
Carraro 052
En büyük hobilerimden birisidir bisiklet, hatta benim için bir tutku diyebilirim fakat pahalılıktan dolayı maalesef binemiyorum. Bir de bu işi biraz biliyorsan, bisikletler hakkında detaylı bilgiye sahipsen 2-3 binlik bisikletlerin çok dandik olduğunu görebiliyorsun.

Sertan_gakko

Kullanıcı
Araç
Nissan almera
Murat 124
Hey gidi günler bee, mahalle arasında öğrendim, kendi kendime, arabayı çala çala. Sene 90 falan olması lazım