Forumda Yapılan ve Yapılacak Olan Değişiklikler

Celil

Admin
Araç
Ford Focus MK1
Merhabalar.
Otomobiller üzerine uzunca bir zamandır yaptığımız planları, yavaştan harekete geçirmeye başladık. Öncelikle şimdiye kadar yaptıklarımızı söylemek isterim.

1. Alan adı uzun bir bekleyişin ardından alındı. İsim 14 yaşında, 2006 kayıtlı.
  2. Bir süre sonra XenForo resmi sitesinden sıfır lisans alındı.
  3. Instagram @otomobilforum kullanıcı adı alındı.
  4. Profesyonel XenForo kurulumu ve çeşitli altyapı çalışmaları yapıldı.
  5. Profesyonel grafiker arkadaş ile tasarımlar üzerine çalışmaya başlanıldı.
Yukarıda saydıklarımız, şuana kadar yapılan işlemler. Bundan sonra ivedi bir şekilde yapacaklarımız ise şunlardır:

1. Logo, banner, sosyal medya için paylaşım şablonları tamamlanarak gerekli yerlere eklenecektir.
  2. Üst kısımda gördüğünüz ve kullanıcıya göre özelleştirilebilen alana 3 adet arkaplan eklenecektir.
  3. Konularda ve yorumlarda sol kısımda gördüğünüz profil(postbit) alanı özelleştirilecektir. Daha modern bir tasarım yapılarak özel kullanıcı alanları eklenecektir. Örneğin kullandığınız araç markası, modeli gibi detayları siz seçeceksiniz.
  4. Ana sayfa üzerinde, kategori ve forumların sol tarafında bulunan ikonlara; tasarladığımız özel logomuz yerleştirilecektir.
  5. Ortalama 2 veya 3 editör arkadaş ile anlaşarak bilgi günlük düzenli bilgi paylaşımları yapılacaktır.
  6. Son olarak, forum belirli bir seviyeye geldiğinde; en azından günlük 10 - 15 aktif kullanıcıya erişildiğinde ilk çekilişimizi duyuracağız. Çekilişler aylık düzenli periyodlar halinde yapılacaktır.
Şimdiden destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Umarım keyifli, saygılı, sorunsuz ve dostça bir ortam oluşturabiliriz..

Son düzenleme:

Metin

Kullanıcı
Hayırlı olsun r10dan geldim.Üyelik açtım bakarsınız ilerde değerlenir ismimizle üyeliğimiz olsun:)

Celil

Admin
Araç
Ford Focus MK1
Hayırlı olsun r10dan geldim.Üyelik açtım bakarsınız ilerde değerlenir ismimizle üyeliğimiz olsun:)
Hoş geldiniz. Çok mantıklı bir hareket Metin bey, emin olun buralar değerlenecek. :)
Çok emek sarf ettik. Hem maddi hem manevi ciddi anlamda yorulduk. Doların her gün arttığı bu devirde sadece lisans için 160 USD ödemek bir hayli zorladı. İnşallah güzel yerlere geleceğiz.

Mustafa

Kullanıcı
Araç
Hyundai i20
Bu gün bu otomobil foruma kayıt oldum keşke önce kayıt olsaydım pişman oldum bundan sonra buralardayım umarım bu forum hak ettiği yere gelir :)

Celil

Admin
Araç
Ford Focus MK1
Bu gün bu otomobil foruma kayıt oldum keşke önce kayıt olsaydım pişman oldum bundan sonra buralardayım umarım bu forum hak ettiği yere gelir :)

Hoş geldiniz Mustafa bey, umarım güzel yerlere gelir. Elimizden geleni yapıyoruz. :)