Araba marka ve modeli seçme alanı

PowerKing

Kullanıcı
Kayıt olurken ve profilden doldurulabilen araba marka ve modeli seçme alanı olsa iyi olur.

Celil

Admin
Araç
Ford Focus MK1
Kayıt olurken ve profilden doldurulabilen araba marka ve modeli seçme alanı olsa iyi olur.

Onun üzerine çalışıyorum. Son birkaç gündür bayağı yoğunum, tamamlayamadım. Bu hafta sonuna kadar profillere eklenmiş olur.

Celil

Admin
Araç
Ford Focus MK1
Merhabalar.
Foruma bir süre ara vermiştik, şimdi tekrar başladık. Aklımızda olan ve sizin de önerdiğiniz marka/model alanını ekledik.
Kişisel detaylar(profil) alanına aracınızın markasını ve modelini girebilirsiniz.

Seyo78

Kullanıcı
Araç
Egea cross
Merhaba fiat egea cross almayı düşünüyorum bilgisi olan artıları ve eksileri nelerdir yardımcı olumu arkadaşlar acaaba

Suv araçlarda en uygun olan araç nedir

Benzinlimi dizel araçmı kullanım kolaylığı nedir

Sertan_gakko

Kullanıcı
Araç
Nissan almera
Egea cross'la ilgili soruya cevap vermeye çalıştım yukarda, beceremedim alıntı yapmayı, affola; burda yazıyorum bildiklerimi
Cross kullanmadım ama egea dizel ve benzinliyi epey kullanmışlığım var, ist.da ticari takside. Crossla normallerin çok farkı yok bildiğim. Diyeceğim asıl nokta, kesinlikle benzinliden uzak durun. 6 ileri falan ama arabada çekiş yok, rampada çok bayılıyor. Gerçi benim kullandığım lpgliydi ama genel olarak sevmemiştim arabayı. Dizeller fena değil ama. Hoş, bana sorsanız fiat ve renault teneke derim ya neyse

Sertan_gakko

Kullanıcı
Araç
Nissan almera
Konuyla alakasız ama adminlerden bi ricam olacak, yeni başlık açmak istemedim buna
Otolarla ilgili serbest başlıklar açabileceğimiz ayrı bi yer olsa. Markalardan bağımsız
Örnek; "trafiğe çözüm önerileriniz" diye bi başlık açmak istesem, nereye açacağımı bilemedim.
Saygılar sevgiler